Konya Medyum – Medyum Bedirhan Hoca | Tel: 0535 636 85 23

Konya medyumları konusunda araştırma yapan ve henüz Konya ilinde kendisine uygun bir medyum bulamayan kardeşlerim. Size Konya Medyum Bedirhan olarak yardımcı olmaktan gurur duyarım. Bana aşağıdaki iletişim bilgilerimi kullanarak ulaşabilirsiniz. Bu konuda Konya ilinden benimle daha önce çalışan kardeşlerimden de ricam, bu sayfanın altında bulunan yorum bölümüne Konya Medyum Bedirhan hakkındaki düşüncelerini benimle ve bu medyum sitesini ziyaret eden kişiler ile paylaşarak onlara fikir vermeniz benim ise okuduğum değerlendirmeleriniz ile öz eleştiri yapmama yardımcı olmanızdır.

Konya Medyum Bedirhan iletişim Tel: 0535 636 85 23

Konya Medyum Bedirhan iletişim Email: medyumbedirhanhocam@hotmail.com

11 yorum


 1. Bende kocamdan ayrılmak istiyorum ama o benden ayrılmıyor ne yapacağımı şaşırdım hocam kocamın benden ayrılması için elimden geleni yaparım ama yok ayrılmıyor lütfen bana yardımcı olurmusunuz?

  Cevapla

 2. arkadaşlar merhaba ben bedirhan hocamla çalıştım ve çok memnun kaldım sizlere de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim sizlerin de benim gibi amacınıza ulaşacağınıza eminim 0535 636 85 23 – medyumbedirhanhocam@hotmail.com

  Cevapla

 3. beni aldatan gözü dışarda olan kocamı kendime bağladım bedirhan hoca sayesinde hakkını asla ödeyemem allah ne muradı varsa versin

  Cevapla

 4. arkadaşlar içiniz rahat bir şekilde bedirhan hoca ile çalışın inanın başarılı olacaksınız

  Cevapla

 5. ben de bedirhan hocayla çalışmalara başladım İnşallah başarılı olurum çok heyecanlı bir bekleyiş içindeyim

  Cevapla

 6. BENDE ÇALIŞMIŞ BAŞARILI OLMUŞ KİŞİLERDEN BİRİYİM.. BEDİRHAN HOCA OLMASAYDI YUVAM ÇOKTAN YIKILMIŞTI. YAPTIĞI MUHABBET BÜYÜSÜ SAYESİNDE EŞİMLE ARAMDAKİ SIKINTILARDAN KURTULDUM.

  Cevapla

 7. işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız kesinlikle bedirhan hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim arkadaşlar ben çalıştım ve başarılı oldum sizlere de gönül rahatlığıyla kendisiyle çalışın. Bedirhan hocamın altından kalkamadığı işlem yok.

  Cevapla

 8. bende bedirhan hocayla çalışmayı düşünüyorum aşk büyüsü için acaba tavsiye eder misiniz arkadaşlar

  Cevapla

  1. KESİNLİKLE BEDİRHAN HOCA DURURKEN AŞK BÜYÜSÜ İÇİN BAŞKASIYLA ÇALIŞMAYIN. BEN İŞİNİ BU KADAR DÜZGÜN YAPAN BİRİ DSHA GÖRMEDİM. SENELERDİR ÇEKTİĞİM AŞK ACISINDAN BENİ KURTARAN BEDİRHAN HOCA OLDU. AYLARDIR BULUTLARIN ÜZERİNDEYİM SEVDİĞİM İNSAN DA BANA KÖR KÜTÜK AŞIK.

   Cevapla

 9. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen arkadaşlara bedirhan hocadan şaşmayın derim. bir kaç başarısız çalışmadan sonra Bedirhan hocayı buldum ben şükürler olsun ki Bedirhan hoca kısa sürede işlemlerimi halletti. Sevdiğim ama benim farkımda olmayan adam şimdi etrafımda pervane bedirhan hoca sayesinde.

  Cevapla

 10. bende ayırma büyüsü yaptırmak amacıyla bedirhan hocayla çalışmayı düşünüyorum bakalım inşallah doğru karar verdiğimi düşünüyorum

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir