Kars Medyum – Medyum Bedirhan Hoca | Tel: 0535 636 85 23kars medyum

Yıllardır Gerçek Kars Medyumu olarak medyumluk yapmamın kariyerime katkısı büyüktür. Büyü çalışmalarında Kars ilinde yaşan insanlar tarafından hakkımda birçok şey konuşulduğunu duymuş olabilirsiniz. Duymamış da olabilirsiniz. Özellikle büyü ilimlerinde çok önemli başarılara imza atan Kars medyumu olduğum doğrudur. Kars ilinde ki başarılarım ile basın da da ses getiren haberler yapılmasına sebep olduğum da doğrudur. Medya da yer almaktan her ne kadar haz etmesem de kaldırtabildiklerimi kaldırttım ancak Kars ilinde yaşanlar tarafından tanınıyorum ve sağolsun tavsiye görüyorum. Benim de istediğim bu zaten, kişiler birebir yaşadıklarını anlatarak beni tanıtsınlar. Bedirhan Hoca ile iletişime hiç geçmemiş bir editör tarafından anlatılmak çok sıkıcı.. Kars ilinde herhangi bir hocaya Medyum Bedirhan hocaya nasıl birisi diye sorduğunuzda size beni anlatabilir. Bilgilerim ve çalışmalarım ortadadır arkadaşlar.

Benimle mail yazarak iletişim kurmak için: medyumbedirhanhocam@hotmail.com Telefon ile iletişim kurmak için : 0535 636 85 23

Kars Medyum – Medyum Bedirhan

3 yorum


  1. sevdiğim adamı annesi yüzünden kaybettim bizi ayırdı resmen ben büyü yaptırdığını düşünüyorum bu yüzden bu büyüyü bozdurmak istiyorum bedirhan hocam büyü bozuyormusunuz bana yardımcı olurmusunuz?

    Cevapla

  2. kars medyum olarak çok kötü bir yerde o yüzden bence direk medyum bedirhan hocaya ulaşın onunla çalışın onun işlemleri kesin bir şekilde olumlu olarak sonuçlanması ile biliniyor bunu bizzat yaptırdığım kısmet açma büyüsünde gördüm kesinlikle tavsiye ediyorum.

    Cevapla

  3. bedirhan hocaya referansım tam onunla çalışmak gerçekten çok şey kazandırıyor hiç yoktan çalışmanız olumlu şekilde sonuçlanıyor

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir