İzmir Medyum – Medyum Bedirhan Hoca | Tel: 0535 636 85 23

Dertlerinizi çözüme ulaştırmak üzere İzmir medyum isimleri arasında size yardımcı olmaya talibim. Bu konudaki tecrübelerime güvenerek ve başarılı bir İzmir medyumu olarak her türlü derdinizde size yardımcı olmaya kendimi hazır hissediyorum. Bana 0535 636 85 23 telefon numaramdan ve medyumbedirhanhocam@hotmail.com email adresimden ulaşabilirsiniz. Ulaşamadığınız zamanlarda umutsuzluğa kapılmamanızı ve bana bir şekilde yazılı ulaşmanızı tavsiye ederim. Asistanımın yazılı talebinizi ilk uygun bulduğu anda bana ulaştıracağından emin olabilirsiniz.

10 yorum


 1. Bedirhan hocam bende sizinle çalıştığımda çok heyecanlıydım işemimden sonuç alınca gerçekten çok mutlu olmuştum çünkü işlelmim tutmuş ve kocam evine gerine dönmüştü sizinle ne kada övünsem az kalır.

  Cevapla

 2. bende çalışmalarıma medyum bedirhan hocamla başladım iyikide medyum bedirhan hocayla çalışmışım onun kadar iyi bir medyum yoktur gerçektende sonuç alınacak en iyi medyumlar arasındadır ben kendisine çok teşekkür ederim yaptığı işlemler için ondan başka medyumla zaten çalışmazdım benim için neler yaptı hocam hakkınızı helal edin hocam

  Cevapla

 3. Bedirhan hocayı her yerde övüyorlar çok muhteşem bir hoca diyor herkes bende artık gidicem galiba giden kime sorsam memnun .

  Cevapla

 4. Bedirhan hocayla çalışan herkes çok memnun benim gibi çünkü Bedirhan hocam yanlış yapmamakta kararlı bir hoca işine çok özenerek ve titizlikte yaptığını zaten gittiğinizde anlıcaksınız.

  Cevapla

 5. Medyum Bedirhan ile çalışlmalarımız bitti arkadaşlar tabiki de herkes gibi bende çok memnun kaldım ve sonuç aldım kendisine buradan teşekkür ediyorum yanından çok mutlu ayrıldım.

  Cevapla

  1. Merhaba adresi var mı sizde

   Cevapla

 6. Bedirhan hoca ulaşmam lazım arkadaşlar nasıl ulaşım bilemiyorum kendisini çok övüyorlar benimde bir derdim var kendisiyle görüşmem gerek.

  Cevapla

  1. 0535 636 85 23 Bedirhan hocaya burdan ulaşabilirsin arkadaşım inşallah seninde derdinin bir devasını bulur.

   Cevapla

 7. Bedirhan hocayla çalımaya başlayalı gün oldu arkadaşlar çok merak ediyorum acaba benimde işlemim sonuçlanırmı hocam güven verdi ama yinede teretdütteyim.

  Cevapla

  1. Merak etmene gerek yok arkadaşım Bedirhan hoca son derece güvenli bir hocadır bu güne kadar ki yaptığı işlemlerden herkes sonuç aldı sende alırsın .

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir