Bolu Medyum – Medyum Bedirhan Hoca | Tel: 0535 636 85 23

Sevgili arkadaşlar ben Medyum Bedirhan Hoca. Büyü ve büyü ilimleri konularında bilgi alabileceğiniz ve birlikte çalışmak isteyebileceğiniz tecrübeli bir Bolu medyumuyum. Büyü çeşitleriyle ilgili bu güne kadar edindiğim bilgiler ile hep bir sonraki çalışmamı daha hızlı sonuca ulaştırabiliyorum. Garantili büyü yapma gibi bir lüksüm olmasa da başladığım işlemi güvenilirlik bakımından bitirmeden bırakmıyorum. Gerçek Bolu medyumu olarak bilinmemin en büyük sebebi de budur. Bana ulaşmak için Mail atmanız yeterli olacaktır. medyumbedirhanhocam@hotmail.com ya da arayabilirsiniz. Bolu ilinde çalışma yaptığım kişilerin Bolu Medyum Bedirhan için yaptığı yorumlar başarımı açıklıyor ancak siz yine de benimle iletişime geçmeden önce hakkımda bir araştırma yapın.

4 yorum


 1. aşk büyüsü yaptırmak istiyorum ileride etkisi azalır mı ya da aynı kişiye bir başka işlem yaptırsam tutar mı

  Cevapla

 2. birleştirme büyüsü ile ayrıldığım kocamla birleşebilirmiyim acaba bana yardımcı olurmusunuz hocam

  Cevapla

 3. bu zamana kadar birçok medyum ile çalıştım ama bedirhan hoca gibi yeteneklisini ilk defa gördüm kesinlikle tavsiye ediyorum çok başarılı bir medyum

  Cevapla

 4. ben bolu medyumlarını açık bir şekilde beğenmiyorum en iyi bolu medyumu bedirhan hocadır. Bunu kendisi ile birebir çalıştığım için rahatlıkla söyleyebilirim.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir