Aydın Medyum – Medyum Bedirhan Hoca | Tel: 0535 636 85 23

Henüz Aydın ilinde kendisine uygun bir medyum bulamayan Ve Aydın medyum konusunda araştırma yapan kardeşlerim. Size Aydın Medyum Bedirhan olarak yardımcı olmaktan gurur duyarım. Bana aşağıdaki iletişim bilgilerimi kullanarak ulaşabilirsiniz. Bu konuda Aydın ilinden benimle daha önce çalışan kardeşlerimden de ricam, bu sayfanın altında bulunan yorum bölümüne Aydın Medyum Bedirhan hakkındaki düşüncelerini benimle ve bu medyum sitesini ziyaret eden kişiler ile paylaşarak onlara fikir vermeniz benim ise okuduğum değerlendirmeleriniz ile öz eleştiri yapmama yardımcı olmanızdır.

Aydın Medyum Bedirhan iletişim Tel: 0535 636 85 23

Aydın Medyum Bedirhan iletişim Email: medyumbedirhanhocam@hotmail.com

2 yorum


  1. Ermeni büyüsü yapıyor mu medyum bedirhan hoca bende ermeni büyüsü yaptırmak istiyorum medyum bedirhan hocaya bana yardımcı olurmusunuz?

    Cevapla

  2. Bedirhan hocayı telefon numarasından arayabilir ya da mail adresine mesaj atabilirsiniz. Eğer işiniz acilse hızlı bilgi edinmek için ben ce 0535 636 85 23 numarasından aramak gerek. Ben telefon ile aramaya çekindiğim için mail atıp 1 hafta beklemiştim geri dönmesini, o kadar süreyi bekledğim için sonradan çok pişman oldum.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir