Adana Medyum – Medyum Bedirhan Hoca | Tel: 0535 636 85 23

Merhaba, ben Adana Medyum adıyla bildiğiniz Bedirhan Hocanız. Aşk acısı çekenlerin, ayrılık acısı çekenlerin, kendisine veya sevdiğine büyü yapıldığından şüphe duyanların, çevresindeki insanların kötülüklerine maruz kalan iyi niyetli kardeşlerimin acılarına son vermeleri için onlara insanların davranışlarına yön veren büyü ve büyü bozma çalışmalarımla yardımcı oluyorum. Eğer sizde Adana şehrinde yaşıyorsanız ve bu tarz sorunlardan müzdaripseniz benimle iletişime geçerek sorunlarınıza bir göz atmamı ve çözümleri konusunda benimle istişare etmenizi tavsiye ederim. Adana Medyum Bedirhan ile Adana ilinden iletişime geçecek kardeşlerim için iletişim numaram 0535 636 85 23. Bana mail yazmak isterseniz medyumbedirhanhocam@hotmail.com adresimden mail gönderebilirsiniz, gün aşırı kontrol ederek yardımcı olabileceğim ya da olmayacağım hususunda cevap vermeye çalışıyorum.

4 yorum


 1. sevdiğim adam bana geri gelsin hocam lütfen bana yardımcı olur musunuz? kavga ederek şiddetli bir şekilde ayrıldık ve telefonlarıma bakmıyor en azından telefonlarıma baksa durumu izah etmeme imkan verse herşey normale dönecek ama onunla iletişim kuramıyorum hocam, sizi de aradım ama telefonunuz meşguldü 0535 636 85 23 durumum çok acil hocam mail de attım medyumbedirhanhocam@hotmail.com adresinize ama sabahtan beri dönüş yok. gideni geri getirme büyüsü yaptırsam geri gelir mi acaba bana yardımcı olurmusunuz? bana dönüş yapabilir misiniz acaba mailde telfonumu yazdım?

  Cevapla

  1. Bedirhan Hocaya ulaşabildin mi zeytin? işlem yaptırdın mı sonuç ne oldu ? benim de bir geri getirme işiyle alakalı medyum bulmam gerekiyor cevap lütfen?

   Cevapla

 2. karanlıktan korkma fobimi medyum bedirhan hocam ile çalıştıktan sonra yendim onun yazdığı muska bana ilaç gibi geldi gerçekten çok sağolun hocam

  Cevapla

 3. Medyum bedirhan hocam ile 2 defa çalıştım ondan önce başka bir medyum ile çalışmıştım o medyum tarafından dolandırıldım o yüzden size tavsiyem dikkatli olmanız gerçek medyum az onları bulup onlarla çalışın derim medyum bedirhan hoca gibi birisi size kesin sonuçlar verir

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir